PERDE ZEBRA ROLO ZEBRA

Shitet nga: lulzim 28 Shk 05:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBRA ROLO ZEBRA ME QMIM 23 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLETE ESHTE NGA KOREJA E JUGUT,KEMI EDHE MATERJALE NGA HOLANDA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN
KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL044 148 991 DHE 049 148 991.
JU OFROJM EDHE VARIANTEN 18 EURO METREN KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET.
PER SASI QMIMI MUND TE DISKUTOHET MBI 15 METRA KATROR.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR DHE ROLETA VENECIANE 9 EURO METRA KATROR,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim