Perde zebra

Shitet nga: Aferdita 05 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet materiali per perde zeber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim