ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI

Shitet nga: metin Dje 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ME TERMO IZOLATOR ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHRITORE ROLLO PERDE ROOLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI
+37744100 035 VIBER 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim