ROLO PERDE

Shitet nga: lulzim 27 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA.KEMI MATERJALE NGA TAIWANI DHE SHTET TJERA./MALEZIA/
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 38 EURO METREN KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim