TEPIH 200/300 ( 2ME3)

Shitet nga: ENES 17 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
TEPIH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim