TEPIH

Shitet nga: Bahri 19 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim