TEPISONA JANE PERDORUR

Shitet nga: Oki 27 Dhj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepisona jane perdorur ne gjami janë mderruar me te reja shiten te hollat prapë i jepen gjamis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim