Tepih

Shitet nga: Familja Terstena 24 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih me ngjyr vishnje dhe krem e ruajtur,me dimensione 250 cm - 400 cm Shitet urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim