Tepih

Shitet nga: shitesi 25 Gsh 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepin esht shum i ruajtun per me shum informata nr telefonit 049207724 gjendemi ne mitrovice qmimi 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim