Tepihat

Shitet nga: Beshiri 14 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten dy tepiha pak te perdorura por te ruajtura me dimenzion gjatsia 230 cm kurse gjersia 160 cm.
Si dhe nje tepih dimensioni eshte gjatsia 326 dhe gjersia 80 cm ky cmim eshte i fundit dhe i padiskutueshem.Mundeni te kontaktoni ne telefonin mobil 044-835 083.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim