Tepihi persian

Shitet nga: Albi 29 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihi persian shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim