Tepija

Shitet nga: Emiri 16 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 2 tepija cmimi 100euro ngjendje shume tmira jon kontakto viber 049640623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim