Rafta

Shitet nga: orhan 24 Sht 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten raftat per butik dhe kuklla per femra e femi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim