SHITEN RAFTAT PER ARGJENTARI

Shitet nga: VITRINA 20 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rafte të ndryshme
SHITEN RAFTAT DHE BANAKU PER ARTAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim