shiten rafte te ndryshme

Shitet nga: bujar 22 Tet 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten rafte te ndryshme me madhsi te ndryshme gjatesia eshte 2.40 dhe gjersia 1.30 .i kem gjithsej 28 copa rafta .vitrinat e gjamit jane 1.70 gjatsia dhe gjersia 0.60 i kemi gjithsej 12 copa.ormon prej gjsmit me fijoka gjatsia 1.20 dhe gjersia 1.35 .i kemi gjithsej 3 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim