varese rrobash

Shitet nga: sm 15 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shesim varese rrobash të dedikuara për butik apo privat,janë shumë praktike dhe të forta të reja në paketim.Prodhim gjerman, për madhësinë shih fotot ... 20 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim