SHITEN DYERT TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA

Shitet nga: Bekim 23 Krr 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes dyer te importuara nga gjermania Dyert jane te drurit me kualitet te lart qe mund te perdoren per shtepi ose lokale pra dyert jan keto me dimenzione qe shifen ne foto 2 dyer jane me xham ndersa te tjerat normale me Dimensione : Gjatesi 2.08 cm dhe Gjeresi 0.98 Cm Ndersa RAMAT E DYERVE APO(KALLUPET) jane te matalit me Gjatesi 2.10 cm dhe Gjersi 1.02 cm QMIMI Sipas Mareveshjes per me shum info kontakto nr tel 049 252 706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim