Vitrina

Shitet nga: Fisnik 03 Pri 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shitet vitrina per televizor dhom te ndejes apo dhoma te ndryse fjetje
Gjatesia eshte 2m e gjeré dhe 1.90m e larté
Eshte pothuajse e re

Kontakt 049/ 48 40 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim