Dritare dhe dyer të perdorura në gjendje të mirë..

Shitet nga: Bibi 02 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shiten dritaret e përdorura me dy palë xhama në gjendje të mirë (8 dritare 80 x120 cm); dyer ballkoni me 2 palë xhama (80 x 210cm); një derë e hymjes së shtëpisë (135 x 2000cm, shih fotot!). Çmimet për dritare janë 30 euro për një, çmimi për dyer të ballkonave është 50 euro për një, ndërsa çmimi i derës së hymjes është 130 euro. Shënim: nëse merren të gjitha, çmimi në total ka zbritje! Bëjmë ndërrim me dru etj! Për kontakt, nr: 044374130 apo 044825966.
Shenim: Dyert e dritaret gjenden ne nje fshat ne mes Skenderaji dhe Drenasi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim