GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

Shitet nga: German Tore 28 Jan 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë
German Tore . është e para dhe e vetmja në Kosov me isolim 45mm
German Tore posedon dyer automatike , dyer industriale ,dyer rollo
dyer kunder zjarrit T30.T60.T90 . dyer të dhomave
motorra anesor, motorra dy kreheror , rampa etj etj...

te dashur klient dyer origjinale mund ti gjeni vetëm në GERMAN TORE


KUJDES........ ne kosov jan hap edhe disa firma te vogla ,afersisht emrin e firmes ton
te keni kujdes kerkoni GERMAN TORE per dyer origjinale gjermane

www.novoferm.de
www.germantore.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim