Karriga dhe Minder

Shitet nga: Admir 06 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes tavolinen e rrumbullaket me kater karriga dhe minderat (qosh) qe qelen.
Minderat 120 euro
Tavolina me karriga 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim