Kauqa dhe Mindera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Azemi 05 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Ofrojme Kauqa sipas porosis tuaj, me kualitet te larte dhe me garancion shume vjeqar dhe cmime shume te volitshme
Gjithashtu bejme edhe riparimin e tyre
Nderrimin e shtofit
Adresa: Kciq i Madh

Foto tjera:
https://www.facebook.com/mobileria.azemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim