MegaPlast Roleta

Shitet nga: MegaPlast Roleta 23 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
RISI RISI RISI

Mbroni ballkonet & terrasat tuaja ne 4 stinët e vitit me xhama lëvizës.

Ky sistem është i përshtatëm edhe për restaurante dhe objekte afariste.

Na vizitoni ne :
http://www.roleta-megaplast.com/
www.facebook.com/Megaplast-Roleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim