Mindera

Shitet nga: xxxxxxxx 14 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Mindera me tre qe shtrihen per gjume dhe te pershtashem per ndeje dhe me sanduka nen minder per te vendosur sende personale.
Jane te ruajtur mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim