Mobileria Ornela ju ofron Mobile te ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Ornela 31 Jan 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Punojm
Kande
Garnitura 1+2+3
Dhoma Gjumi
Komoda
Paradhoma
Tavolina Buke me karrika
Tavolina mesi etj. Si dhe bejm renovime
Ju mirpresim

Na kontaktoni ne viber
+38649330192
+38649330193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim