Mobilje/Inventar

Shitet nga: Kandi 28 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes kandin EL nga lekura dhe llani i perdorut mirpo ne gjendje perfekte , kandi gjithashtu shtrihet per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim