Paradhome dhe Dollap i kepucve

Shitet nga: Mobil 14 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shitet paradhome ne gjendje te rregullt me ngjyra bardh dhe zi,me parametra 1.80gjatesi vertikale,1.40gjatesi horizontale dhe 30cm gjersi te mbrendshme ku mund te perdoret per shfrytezim apo deponim te gjerave te ndryshme.
Ne foto keni pamjen e paradhomes
Gjithashtu shes edhe dollapin per kepuce e cilat eshte e re tash para 3 muaj e kam ble ne JYSK, eshte ne gjendje te rregullte, gjatesia 1.70 me 70,montohet ne murre,vet e kam blere 80 euro.

Qe te dyja jane ne gjendje te rregullte,cmimi i te dyjave eshte 150 euro,nuk i shes ndamas,dhe cmimi eshte i padiskutueshem,i lus vetem ata qe jane te interesuar seriozisht te me kontaktojne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim