Shes ulse per PS

Shitet nga: Ulse 06 Maj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes ulse shum komode dhe te rehatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim