Shes Bredhin komplet te dekoruar

Shitet nga: privat 13 Dhj 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Bredhi vjen komplet me dekorime dhe drita per me shum telefonin ne: 044-293-638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim