Tavolina per Oborre

Shitet nga: Mobileria Bajraktari 05 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
SHESUM TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE ME DIMENZJON E TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS per ma shum info na kontaktoni ne numrat
049/22 29 29.
045/31 62 41
Facebook http://mobileriabajraktari.tk/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim