Tavolina per kompjuter dhe ulesja

Shitet nga: Privat 07 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shitet tavolina dhe ulesja per kompjuter. Qe te dyja jane ne gjendje shume te mire siq shihet ne foto. Ulesja mund te ngritet lart dhe te ulet posht edhe mbeshtetesja mund te leviz mbrapa dha para dmth eshte shume e pershtatshme. Kush eshte i interesuar mund te kontaktoj ne tel. 049456101 dhe 044245583

Qmimi per tavoline 55 euro
Qmimi per ulese 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim