Tavoline

Shitet nga: Kushtrim 30 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes nje komod per tv dhe nje tavoline me rrota

Me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim