Vitrin dhe toster

Shitet nga: Ridvan 27 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shitet "Vitrina dhe tosteri" per fast food ose qebaptore me çmim të volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim