mobilje per shtepi te perdoruara

Shitet nga: gzim 04 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shes mobiljet e shtepis jan te perdorruara per info kontaktoni ne nr e telefonit 049214066 dhe 044648655
qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim