shes dyer dhe dritare

Shitet nga: vcbvb 28 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shes dyer dhe driate nga firma inles t rujtme per me shum kontaktoni ne numer te telefonint. dimesnsionet jan dritare:1.40:80 dhe dzert e aluminit 1.40 me 2.20,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim