shiten mobile te perdorura

Shitet nga: shukri 06 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shiten mobiljet të vjetra ne foto derë e hyrjes, ni qoshe me dy kauqa dhe fotele, pasqyr , shporet, komode per tv, tavolin dhome, per me shum kontakoni nr e tel
dera e hyrjes nuk eshte e zhvendosur
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim