shitet komoda

Shitet nga: yy 10 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
komoda per tv eshte e perdorur komoda ndahet ne tri pjes :dy dollapet e anshem dhe pjesa e mesme
me qmim shum te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim