Dy karrike

Shitet nga: toni 07 Nën 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes dy karrika kompjuteri jan te mirra 40 euro dyat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim