Friza karrika tavolina

Shitet nga: gzimi 05 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jan ne gjendje te rregullt jan tavolina rrumbullakta edhe katrore jan shum t mira jan per ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim