Inventar rafta kukulla karrikatavolina tavolin p..

Shitet nga: Sherif. 17 Shk 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes komplet inventarin per kafe gjithashtu shes edhe raftat per butik si dhe kukullat jan shu pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim