Inventar

Shitet nga: maki 17 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina + karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim