Inventari per fast food urgjent

Shitet nga: Erblin 06 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
4 tavolina me nga 4 karrika
2 tostera 1me plin 1 me rrym
friz vitrin
friz/frigorifer
3 boca te plinit
nxemje me plin dhe me rrym
mikser
maqin per prerjen e mishit
suduper
Pijata
gota

te gjitha ne gjendje te mir shum pak te perdorne

per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim