Invertarin per frizere

Shitet nga: Ariani 05 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Invertarin per frizere I kompletuar. Materjal shum I mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim