Invertarin per frizere

Shitet nga: Ariani 06 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 490 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Invertarin per frizere I kompletuar Dheaterjal shum I qendrueshem I plastifikuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim