Invertarin per frizere

Shitet nga: Ariani 06 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Invertarin per frizere Te kompletuar materjal shum I mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim