Invertarin per frizere

Shitet nga: Ariani 11 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Invertarin per frizere. I kompletuar dhe matrjal shum i mir i plastifikuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim