Invertarin per frizere

Shitet nga: Ariani 18 Shk 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Invertarin per frizere i kompletuar materjal shum i mir i plastifikuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim