Karike 18$

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Toni 07 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shs karrik shum e mir punon shum mir kamt e hkurit i ka shum e mir osht 18$ 049-366 546 krjjt nrregull osht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim