Karrige per oborr,terrasa

Shitet nga: Shemi 19 Sht 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 25 copa karrige ne gjendje te shkelqyeshme...shih fotot...qmimi per cope 21€...te pershtatshme per: oborr,lokal,ballkon etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim