Karrige

Shitet nga: Fatmir 05 Pri 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tre karrige per zyre.Te gjitha shiten per 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim